این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران،مسابقه بزرگ کتاب خوانی با عنوان ده روز باداعش را در این دانشگاه برگزار می نماید. ده روز با داعش کتابی است بسیار خواندنی، جذاب، دقیق و موشکافانه. این کتاب، شرح سفر جسورانه‌ی ده روزه‌ی یورگن تودنهوفر روزنامه‌نگار آلمانی به همراه پسرش و یکی دیگر از دوستان وی به قلمرو داعش است. او در فصل‌های ده‌گانه‌ی این کتاب، مقدمات و ماجراهای پیش از سفر، شرح عینی ده روز اقامت و نیز پایان سفرشان را به دقت، بازگو می‌کند. این مسابقه در تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۶:۳۰ در تالار علامه امینی(کتابخانه مرکزی) و همزمان درپردیس کشاورزی کرج،فارابی و ابوریحان برگزار می گردد.
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آزمون نهمین طرح آموزشی کوتاه مدت معارف مهدویت با عنوان "ره انتظار دوست" پنج شنبه ،سی ام اردیبهشت ، ساعت 16-14در دانشگاه تهران برگزار می گردد.لازم به ذکر است آن دسته از دوستانی که امکان شرکت در آزمون در این تاریخ را ندارند، امتحان بعدی در تاریخ ششم خرداد ماه برگزار می گردد. برای دریافت جزوه آموزشی دوره، به کانال ره انتظار دوست به آدرس @rah_entezar مراجعه نمایید.
آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 13:39
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
سومین جلسه ،نهمین طرح آموزشی کوتاه مدت معارف مهدویت با عنوان"ره انتظار دوست" پنج شنبه ،نهم اردیبهشت ، ساعت 13:30در تالار علامه امینی واقع در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می گردد.شرکت کنندگان جهت قطعی نمودن شرکت خود در آخرین جلسه(مکان:جمکران)، مبلغ 5 هزار تومان به همراه داشته باشند. ضمنا یادآورد میگردد سرویس رفت و برگشت و پذیرایی و نهار برقرار می باشد.علاقه مندان می توانند جهت پیگیری اخبار تکمیلی و دانلود صوت جلسات درکانال ره انتظار دوست به آدرس زیر عضو شوند: @rah_entezar
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 ارديبهشت 1395 15:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
دومین جلسه ،نهمین طرح آموزشی کوتاه مدت معارف مهدویت با عنوان "رهانتظار دوست" پنج شنبه ،بیست و ششم فروردین ، ساعت 13:30در تالارعلامهامینی واقع در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می گردد.شرکت کنندگان می توانند جهت پیگیری اخبار تکمیلی و دانلود صوت جلسات درکانال ره انتظار دوست به آدرس زیر عضو شوند:@rah_entezar
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
با توکل بر خدا و عنایت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف دوره نهم دوره کوتاه مدت مقدماتی معارف مهدویت ویژه دانشگاهیان"ره انتظار دوست" در دانشگاه تهران کلید خورد. اولین جلسه این دوره در نوزدهم فروردین ماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران با حضور پرشور مهدی یاوران برگزار شد.
آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 فروردين 1395 12:21

آخرین مطالب

تماس با ما

آدرس : تهران. میدان انقلاب. خیابان 16 آذر. نبش کوچه رهنما . پلاک 30:  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران