این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تهران در خصوص اتفاقات اخیر تجمعات دانشکده علوم اجتماعی توضیحاتی را ارائه کرد. حجت الاسلام کرمی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اتفاقات اخیر دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران گفت: اتفاقاتی که در دو هفته گذشته در دانشگاه تهران و در دانشکده علوم اجتماعی افتاد بخشی مربوط به حوادث دی ماه سال گذشته در کل کشور بود.بخشی از این حوادث مربوط به دانشگاه تهران بود. وی افزود: اتفاقات دی ماه منشا دانشگاهی نداشت و از ناحیه دانشگاه هم حمایت نمی‌شد علی رغم اینکه شروع این اتفاقات مردمی بود و مردم برای وضعیت معیشت خود نگران بودند و برای اصلاح این وضعیت اعتراض کردند، اما متاسفانه این اعتراضات مورد سوء استفاده قرار گرفت برخی از پیش بینی‌ها نیز به مردم داشتند محقق شد، اما در مجموع این تجمعات و این اغتشاشات ریشه دانشگاهی نداشت و عده‌ای از بیرون وارد دانشگاه شدند. حجت الاسلام کرمی اضافه کرد: آنچه که در بیرون اتفاق افتاده بود باعث شد که تعدادی از دانشجویان در تجمعات دستگیر شوند. در آن زمان تلاش دانشگاه و نهاد رهبری این بود که اگر دانشجویی بدون علت و به دلیل بروز احساسات در این تجمعات…
آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 تیر 1397 12:51
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
جلسه پیگیری وضعیت دانشجویانی که در ارتباط با ناآرامی‌های دیماه سال گذشته دستگیر شده‌اند، در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران برگزار شد. بنابراین گزارش در این جلسه حجت‌الاسلام کرمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تهران، مسئول نهاد و سرپرست دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، جمعی از اساتید و نمایندگانی از بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به همراه چند تن از دانشجویانی که در رابطه با ناآرامی‌های دیماه سال گذشته بازداشت شده‌اند، حضور داشتند. حجت‌الاسلام کرمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه تهران در این جلسه گفت: جلسات و گفت‌وگو های این چنینی باید قبل از اعتراضات شکل می‌گرفت. وی از برخی از تشکل‌های دانشجویی همچون بسیج دانشجویی به علت موضع گیری نسبت به اتفاقات اخیر ، طرح منطقی مطالبات و اقدام در چارچوب قانون تشکر کرد. * تشکیل کمیته 4 نفره برای پیگیری وضعیت دانشجویان دستگیر شده/ ابراز ندامت دانشجویان بازداشتی محمد افکانه مدیرکل سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در رابطه با این جلسه به فارس گفت: این جلسه برای بررسی اتفاقات اخیر در دانشکده علوم اجتماعی به میزبانی نهاد رهبری در دانشگاه برگزار شد. افکانه ادامه داد: یوسف اباذری استاد دانشکده علوم اجتماعی در این جلسه با اشاره به…
آخرین ویرایش در شنبه, 09 تیر 1397 14:14
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
مراسم روح بخش اعتکاف در سه مسجد دانشگاه تهران، مسجدکوی دانشگاه و مسجد پردیس کشاورزی در حال برگزاری است.در اعتکاف امسال نیز از واعظان و مداحان گران قدری چون حجت الاسلام و المسلمین پناهیان،حجت الاسلام و المسلمین عابدینی،حجت الاسلام و المسلمین صدیقی،حجت الاسلام و المسلمین قرائتی،حجت الاسلام و المسلمین کلانتری ،حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی و ذاکرین سماواتی،حدادیان،ماشالله عابدی و...دعوت به عمل آمده است..
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 فروردين 1396 11:47
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
دومین کاروان ازدواج دانشجویی دانشگاه تهران در سال تحصیلی جاری به مقصد کعبه دل ها مشهد مقدس دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶با حضور ۶۰۰ نفر عروس و داماد رهسپارخواهد کرد.در این دوره نیز همانند دوره های گذشته, برنامه جشن عقد کنار مزار شهدا را انجام خواهد شد. 
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 فروردين 1396 11:49
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
امروز زیر باران رحمت الهی حدود ۳۵۰ نفر از برادران دانشجوی دانشگاه تهران در حالی که مسیر حرکتشان از مسجد تا سردرب اصلی با پرچم های متبرک به نام حضرت زهرا س و حضرت اباعبدالله ع سربندهای رنگین یادگار دفاع مقدس و بنرهای جملات امام و رهبری و گلدان های طبیعی لاله سرخ فضا سازی شده بود با عطر نوای سوی دیار عاشقان بوی اسفند و عبور از دروازه قرآن به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران عازم سرزمین دفاع مقدس شدند این مراسم معنوی با حضور و بدرقه حجت الاسلام والمسلمین دکتر کلانتری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران و برخی مسئولین سازمان بسیج دانشجویی برگزار گردید. عکس های این مراسم را می توانید در پایین همین صفحه مشاهده نمایید:
آخرین ویرایش در سه شنبه, 17 اسفند 1395 16:14

تماس با ما

آدرس : تهران. میدان انقلاب. خیابان 16 آذر. نبش کوچه رهنما . پلاک 30:  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران