این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
باسمه تعالی ریاست محترم دانشگاه تهران جناب آقای دکتر نیلی بعد از سلام و تحیت؛ بنا بر سنتی پرسابقه، روز دانشجو فرصتی برای بیان مواضع و دیدگاه‌های جریانات گوناگون در بستر دانشگاه است؛ روز دوشنبه ۱۶ آذرماه ۹۴ در حالی که دانشگاهیان بر اساس همین سنت تاریخمند، مترصد رونمایی تشکل‌های دانشجویی از آخرین نسخه مواضع خود نسبت به وضعیت دانشگاه و کشور در قالب آئین گرامیداشت روز دانشجو بودند، اتفاقاتی در دانشگاه تهران رخ داد که بکلی خارج از شأن اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران بود و ابهاماتی را نسبت به نقش مسئولین دانشگاه در فراهم شدن زمینه‌های بروز این اتفاقات در اذهان پدید آورده است. از ابتدای هفته جاری، تبلیغات مربوط به ویژه‌برنامه‌های روز دانشجو در حالی بر دیوارهای دانشگاه رفت که در یکی از این موارد نام دبیر کل گروهک غیرقانونی و منحرف نهضت آزادی جهت سخنرانی (و نه مناظره، گفتگو یا حتی پاسخ به سؤالات دانشجویان) اعلام شد. پس از پرس و جو از مسئولین دانشگاه، عنوان شد که فرد مزبور که از قضا از محکومین قضایی هم هست، «احتمالا» اجازه حضور در دانشگاه نخواهد یافت و این در حالی بود که رسانه‌های همسو با جریان فتنه، با تکیه بر تبلیغات گسترده‌ی یک تشکل دانشجویی در دانشگاه…
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
بزرگداشت حماسه نهم دي 1388 «اين فتنه در زنجير خواهد ماند» با حضور حاج حسين شريعتمداري سه‌شنبه، 1 دي‌ماه | ساعت 13:20 تالار شيخ انصاري دانشکده حقوق و علوم سياسي
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران برگزار شد. بنابراین گزارش، در این انتخابات که در دفتر مرکزی این تشکل دانشجویی برگزار شد، محمدنوروزی، سید محمدعلی رئیس‌السادات، سهیل محمودی، محسن شهمیرزادی، مریم پرورده، مجتبی جعفری و فاطمه غلامی به عنوان اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران انتخاب شدند. گفتنی است، مصطفی میراخوری و علی باقری نیز به عنوان اعضای علی‌البدل این شورا مشخص شدند. لازم به ذکر است، در این انتخابات محمدنوروزی نیز به عنوان دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران انتخاب شد.
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
در این پیام آمده است: إنا لله وإنا إلیه راجعونخبر درگذشت هنرمند جوان و انقلابی کشورمان، مرحوم حسین احمدی‌سخا که به حق یکی از رویش‌های انقلاب بود و آثارش موجبات دلگرمی جوانان جبهه انقلاب اسلامی را فراهم می‌کرد؛ ما اعضای انجمن‌های اسلامی دانشجویان را متاثر کرده‌است؛ این ضایعه دلخراش را به خانواده آن مرحوم و همه هنرمندان جبهه انقلاب اسلامی تسلیت عرض می‌کنیم.
چهارشنبه, 06 اسفند 1393 20:45

میزگرد هسته ای

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران به بهانه یازدهمین سال از توافق بروکسل که ۴ اسفند ۸۲ انجام شد، میزگردی پیرامون بررسی مسائل هسته ای با عنوان «تجربه تلخ اعتماد» برگزار می‌کند – در این برنامه که دوشنبه ۴ اسفندماه از ساعت ۱۳ در تالار شیخ انصاری دانشگاه تهران برگزار می شود، حجت الاسلام سید محمود نبویان، فریدون عباسی و ابومحمدعسگرخانی حضور خواهند داشت.

آخرین مطالب

تماس با ما

آدرس : تهران. میدان انقلاب. خیابان 16 آذر. نبش کوچه رهنما . پلاک 30:  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران