دوشنبه, 04 بهمن 1395 13:15

سوء استفاده سیاسی از آتش‌سوزی پلاسکو از نگاه مردم منفور و مردود است/ عملکرد مثبت شهرداری قابل کتمان نیست

حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران گفت: این اتفاق یک حادثه دلخراش بود که موجب تاسف و تاثر همه مردم ایران شد و همه به سهم خودشان، خود را شریک غم و مصیبت خانواده‌های آسیب‌دیدگان می‌دانند. 

عضو شورای مرکزی نمایندگان رهبری در دانشگاه‌ها افزود: همه آنهایی که می خواهند صادقانه در این ماجرا اظهارنظر و خدمت کنند باید نگاهشان به رفع نگرانی‌ها و آلام افراد و کسبه‌ای باشد که در این حادثه آسیب دیده‌اند، این اتفاقات در همه جای جهان رخ می‌دهد ولی اینکه کسی بخواهد از این ماجرا سوءاستفاده سیاسی، جناحی و حزبی کند قطعا از نگاه مردم ایران مردود و منفور است. 

حجت‌الاسلام کلانتری تاکید کرد: در این مسائل ابراز همدردی و تلاش برای رفع مشکلات، کاستن از مصیبت‌ها ملاک و مهم است نه اینکه از فضای غبارآلود برای حزب، جناح و جریان سیاسی خودمان ماهی بگیریم استفاده کنیم، زیرا  یک مسئله غیراخلاقی و بسیار زشت است و از نگاه اخلاقی و دینی هم چنین کاری پسنیده نیست.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران اظهار داشت: خدماتی که شهرداری تهران در سال‌های گذشته انجام داده، آنقدر بزرگ و شایسته و در حد شان مردم ایران بوده است و اینکه پایتحت ایران به یک مرکز نمونه جهانی تبدیل شده استف قابل کتمان نیست.

حجت‌الاسلام کلانتری گفت: ایجاد بزرگراه‌ها و خیابان‌های فراوان، خط مترو، پارک‌های بزرگ و زیباسازی شهر تهران از خدماتی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. اینکه به خاطر حادثه‌ای بخواهیم شهرداری را که وظیفه‌اش را قبلا به درستی انجام داده و اختیارهای لازم را به کسبه داده، محکوم کنیم و از آن بهره‌برداری سیاسی داشته باشیم درست نیست. 

عضو شورای مرکزی نمایندگان رهبری در دانشگاه‌ها اظهار داشت: قطعا مردم حواس‌شان جمع است و اعتنایی به جریان‌سازی برخی از گروه‌ها نمی‌کند. شبکه‌های ماهواره‌ای و برخی از شبکه‌های اجتماعی ضد مردمی و ضد انقلاب می‌خواهند حربه‌ای را برای تخریب نظام و انقلاب درست کنند، ولی اقدامات آنها هم ناکارامد است و به نتیجه نخواهد رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب